KONST / Litografier / Färglitografi 13316496
nr 1331 6496
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Quadratic, signera. Signerad. Motivet: 36x52cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:58:50
31/5 11:36:02
700 kr
1/6 18:39:52